Neden İNŞEL ?

Müşterilerinin hedeflerine yönelik olarak, ekonomik, yüksek kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü anahtar teslimi çözümleri sunmayi kendine prensip edinmistir.

Tecrübemiz (Deneyim - Bilgi)
Müşterilerinin hedeflerine yönelik olarak, ekonomik, yüksek kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü anahtar teslimi çözümleri sunmayi kendine prensip edinmis olan İNŞEL Yapı Teknik Donatım Sistemleri Ltd. özellikle ilaç üretimi, ve hastaneler için gerekli olan temiz ve steril alanların ve hassas ölçüm odalarının oluşturulmasında, ofis, okul binası, alışveriş merkezi, fabrika mekanik sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Biz temiz oda sınıfının 10 olduğu üretim alanı veya ısı sabitinin ± 0,1 K olduğu hassas ölçüm odası yada oda içindeki nem oranının 22 ºC de %1 olduğu kuru oda projeleri gibi Türkiye’ de ilk defa uygulanan, gerçekleştirilmesi uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübe gerektiren projelere başarı ile imza attık.

Profesyonel Hizmet (Takım Çalışması)
Temiz ve steril alanlar, kuru odalar gibi, alışılagelmiş iş dallarının dışındaki projeler, konusunda deneyime sahip, yenilikleri takip eden insanların bir araya gelmesini ve uyum içinde çalışmasını gerektirmektedir. Proje mühendisinden, saha elemanlarına kadar tüm elemanlarımız konularında yaptıkları işler ile ilgili deneyime sahip olup şirket içinde ve dışında eğitimden geçirildikten sonra uygulamaya başlamaktadır.


 
Çalışma Metodumuz (Müşteri Odaklılık)
Gereksinimlerinizin projenin başında analizini yaptıktan sonra sizinle beraber geliştirdiğimiz, çözümü projenizin her aşamasında işinizi geciktirmeyecek esneklik ile gerçekleştirmekteyiz. Malzeme seçiminden, malzeme sahaya getirilmeden önce yapılan kontrollere kadar ve uygulama yapıldıktan sonraki testler, hazırladığımız dökümantasyonlar ile size kesintisiz çalışabilen uzun ömürlü, düşük enerji sarfiyatlı, güvenilir bir tesis devir etmekteyiz.


 
Dokümantasyon (Yüksek Standartlar)
Genel yapı teknik donatım sistemleri,ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve tesisat sistemleri için hazırlanan standart dökümanların dışında uzmanlık gerektiren Temiz Oda'lar  ve ilaç üretiminde ISO 14644, FDA ve GMP şartlarına uygun olarak DQ, IQ, OQ dökümanlarının hazırlanmasında deneyime sahibiz.


 

 Anahtar Teslimi Çözüm (Süreç - Güven)
Gerektiğinde müşterilerine karşı tek sorumlu olmak için bütünsel olarak proje geliştirme, planlama, malzeme seçimi ve organizasyonu, uygulama, montaj, sistem devreye alma, sistem eğitimi , satış sonrası servis ve sarf malzeme temini hizmetleri vermekteyiz. Temiz ve steril alanlarda sadece mekanik sistem değil duvar panelleri, yer kaplaması, tavan sistemi, gaz ve basınçlı hava tesisatı, laminer akım kabinleri vs. gibi konularda da uygulama yaparak size karşı tek sorumlu olmaktayız.


 
Proje Geliştirme Çalışmalarımız (Sürekli İyileştirme)
Yenilikleri, gelişen teknolojiyi ve yeni metodları yakından takip etmemizin sonucu olarak, oluşturduğumuz geliştirme grubu sayesinde, uyguladığımız sistemlerde edindiğimiz deneyimler ve yaptığımız testler doğrultusunda size yatırım ve işletme masraflarının düşük olduğu, uzun ömürlü , güvenilir çözümleri getirmekteyiz.


 

Servis ve Bakım (Süreklilik)

Yüklenmiş olduğumuz işler ile ilgili komple, düzenli bir bakım ve servis işini de üstlenmekteyiz. Periyodik aralıklı bir bakım sözleşmesi yaptığımız takdirde, tesisinizin kusursuzca işlemesini garanti edeceğimiz gibi, ayrıca söz konusu tesisin ekonomik kullanımını ve değerinin korunmasını da sağlamaktayız.Temsilcilik Ağımız (İtibar)
Dünya çapında alanlarında uzman ürün markalarının, Türkiye temsilciliğini yapmakta ve bu markaların ürünlerini, uyguladığımız projelerde de kullanmaktayız. Bu sebepten ötürü birbirine bağlı olan ekipmanların en uygun şekilde yerleşimini ve kullanımını sağlayacak deneyime sahibiz.


 

 
Teknolojik Uyum (Kendini İyileştirme)
Zamanımızın bilgi teknolojileri sayesinde sizin için oluşturduğumuz internet sitemizde, sizin kendinize özel kullanıcı adınız ve şifreniz sayesinde herzaman heryerden projelerinizin sürecini ve durumunu inceleyebilir, gerekli müdahaleyi veya istediğiniz revizyonları anında bildirebilirsiniz.