Neden İNŞEL Değil ?

İNŞEL, kurduğu sistemler ile çalışacak personelin emniyeti için bildiği her türlü tedbiri almayı kendisine prensip edinmiştir. Maliyeti düşürmek için bu tedbirleri almaktan vaz geçmemektedir.

  • En “ucuz” sistemi kurmak zorunluluğunda olduğunuz zaman; 
İNŞELin sistemlerini kurarken kullandığı malzemeler ve temsilcisi olduğu ürünler yüksek kalitelidir. Size getirdiği faydalar ile kıyaslandığında oldukça ekonomik olan malzemeler piyasadaki en “ucuz” ürün değildir.

  • Özellikle Temiz Oda sistemlerinde enerji sarfiyatının sizin için önemli olmadığı zaman;
İNŞEL, özellikle Temiz Oda sistemlerini tasarlarken iklimlendirme sisteminin günün 24 saati senenin 365 günü çalışacağını göz önünde bulundurarak sistemi en düşük enerji sarfiyatını sağlamak için bildiği gereken tedbirlerin alınmasını sağlamaktadır. Yatırım masraflarını düşük tutmak için uzun vadede ulusal ekonomimize, müşterisine ve çevreye zarar verecek çözümleri desteklememektedir.

  • Sistemin uygulama kalitesi sizin için önem taşımıyorsa;
İNŞEL, özel uzmanlık gerektiren sistemleri uzun seneler kendi bünyesinde çalıştırdığı ve eğittiği elemanlar ile uygulamaktadır. Kaliteli, uzmanlık gerektiren işçiliğin maliyeti bunu gerektirmeyen işçiliğe oranla daha yüksektir. Ancak sistemin kesintisiz, uzun ömürlü olması, düşük enerji masrafı ile çalışması sadece ürün kalitesi değil aynı zamanda kaliteli işçilikle belirlenmektedir.

  • İnsan emniyeti sizin için ön planda değilse;
İNŞEL, kurduğu sistemler ile çalışacak personelin emniyeti için bildiği her türlü tedbiri almayı kendisine prensip edinmiştir. Maliyeti düşürmek için bu tedbirleri almaktan vaz geçmemektedir.

  • Çevrenin kirlenmesi sizin için bir önem teşkil etmiyorsa;
İNŞEL, kurduğu sistemlerde çalışan personel kadar çevrenin de korunmasına büyük önem vermektedir. Yatırım maliyetini düşürerek gerekli tedbirlerin göz ardı edildiği tasarımları uygulamamaktadır.

  • Garanti zamanının bitiminden sonra sistemin nasıl çalışacağı sizi ilgilendirmiyorsa;
İNŞEL, kurduğu sistemlerin uzun süreli sorunsuz olarak çalışmasını ve kullanıcının memnuniyetini ön planda tutmakta ve malzeme seçimini buna göre yapmaktadır.

  • İNŞEL’in “bu seferlik” kar etmesini istemiyorsanız;
İNŞEL, elemanlarının bilgisi, deneyimi, işçiliğinin kalitesi ile müşterilerine kaliteli malzeme ile kurulan sistemi, en uygun maliyet ve düşük enerji masrafı ile kurmaktadır. Müşterilerine sunduğu bu faydaları devamlı geliştirmek, elemanlarını eğitmek ve hizmet kalitesini düşürmemek için kar etmesi gereklidir.