Temiz Oda Nedir ?

İNŞEL firması sizinle daha binanın tasarım aşamasından itibaren sürekli diyalog yolu ile temiz odanızın oluşturulmasını sağlarken aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Temiz OdaTemiz Odalarda yapılan üretim ve montajların kalitesini ve verimini yüksek tutmak için dışarıdan girebilecek partiküllerin ve çapraz kontaminasyonun engellenmesi zorunludur. Bunun dışında ürün için gerekli olan en uygun ısı, nem ve bunların toleranslarının güvenilir bir şekilde sağlanması kaçınılmazdır. İhtiyacınıza yönelik olarak tasarlanması ve uygulanması gereken Temiz Oda’ların güvenilir, ekonomik ve uzun ömürlü olması geniş bir tecrübeyi, malzeme seçimini ve özellikle uygulama aşamasında çok titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

İNŞEL firması sizinle daha binanın tasarım aşamasından itibaren sürekli diyalog yolu ile temiz odanızın oluşturulmasını sağlarken aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

Bütünsel tasarım,
Anahtar teslimi uygulama,
Duvar, tavan, aydınlatma ve yer sistemleri,
Temiz gaz ve su sistemleri,
Mevcut Temiz Oda’ların modernize edilmesi
Temiz oda şartklarına uygun mobilya ve sarf malzeme seçimi,
Personel eğitimi

İNŞEL ayrıca, Temiz Odalarda kullanılan Hassas kontrollü ve Kompakt klima cihazları, Klima santralleri, Laminer akim üniteleri ve kabinleri, Filtreler, Tekstil kanal sistemleri, Temiz oda Duvar ve tavan sistemleri, Temiz hava ve gaz borulandırma sistemleri imal eden Avrupa firmalarının temsilciliklerini yürütmektedir.