Bilgi İşlem Merkezleri

İNŞEL iş deneyimlerine dayanarak sizin için güvenilir ve ekonomik cihazların seçilmesi, sistem odalarının iklimlendirilmesi konusunda, planlama safhasından uygulamaya, bakımdan servise kadar geniş bir hizmet ve ürün paleti sunmaktadır.

Temiz OdaBilgi işlem merkezlerinde bulunan bilgisayarlar, ana telefon ve GSM santralleri, kontrol odaları, internet servis odaları gibi sistemlerdeki cihazlar yüksek oranda ısı yaymaktadırlar. Özellikle yaz aylarında bu mekânlardaki sıcaklık yükseldiğinde sistemlerin emin bir  şekilde çalışması tehlikeye girer ve tamamen çökmesine ve dolayısı ile büyük kayıplara sebep olur.

Bu sistemlerin arızasız bir şekilde çalışmasını sağlayan cihazların başında hassas kontrollü klima cihazları gelmektedir. Bu klima cihazlarının güvenilir çalışması, uzun ömürlü olması, bakımlarının hızlı ve kolay yapılabilmesi, genel bakımları yapılırken cihazların durdurulmaması ve işletme masraflarının düşük olması gereklidir.

İNŞEL,bu konularda uzmanlaşmış, geniş ürün paleti olan firmaların temsilcisidir. İNŞEL iş deneyimlerine dayanarak sizin için güvenilir ve ekonomik cihazların seçilmesi, sistem odalarının iklimlendirilmesi konusunda, planlama safhasından uygulamaya, bakımdan servise kadar geniş bir hizmet ve ürün paleti sunmaktadır.